З Міжнародним днем захисту дітей!

Вітаємо всіх діточок з Міжнародним днем захисту дітей !
У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА — ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ.
В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ, У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ МУЖНІТИМУТЬ ЗДОРОВІ, БІЛЯВІ Й ЧОРНОБРОВІ.
БО ОЧІ КАРІ Й СІРІ У ЗЛАГОДІ ТА МИРІ НЕ ПЛАЧУТЬ, А СМІЮТЬСЯ, ЩО «ДІТКАМИ» ЗОВУТЬСЯ.

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято батьків – тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.
Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Сьогодні, й кожного наступного дня, просимо всіх дорослих, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді вони виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої школи та держави.
Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок!
Вітаємо також зі святом батьків. Адже роль батьків у житті кожної людини переоцінити неможливо, навіть, якщо вона обмежується самим цінним подарунком – життям. Бажаємо всім батькам здоров’я, щастя, добра, натхнення та невичерпної енергії.

З повагою,
адміністрація Шпиківського ОНЗЗСО

Попередній запис
Наступний запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *